Projekty realizované v MŠ

Naše mateřská škola je zapojena do různých projektů a sama si také projekty vytváří...

• Šablony I., II., III. a v současnosti JAK - viz Dokumenty MŠ

• Valašský rok - spolupráce se zřizovatelem Město Rožnov p.R.

• DIGI svět - spolupráce se zřizovatelem Město Rožnov p.R.

• Poznáváme zajímavosti v našem okolí - spolupráce se zřizovatelem Město Rožnov p.R.

• Předcházíme vzniku odpadu - Třídím, třídíš, třídíme - společně se učíme - spolupráce se zřizovatelem Město Rožnov p.R.

• Přírodní zahrada "Hurá ven" - projekt ministerstva životního prostředí

• Les ve škole - projekt podporující učení o přírodě v přírodě zde

• Se Sokolem do života - pohybová gramotnost předškoláků - spolupráce s Českou obcí sokolskou zde

• Skutečně zdravá škola - zapojení do celonárodního programu zde

• Z malinkého semínka vyroste nám rostlinka - školní projekt k novému skleníku

• Vilda a DIGI svět - školní projekt digitální technologie v mateřské škole

Děkujeme přátelským organizacím a firmám za spolupráci:

• NXP semiconductor - finanční sponzorský dar na vybavení nové třídy pro ukrajinské děti

• BROSE - finanční sponzorský dar na pomůcky pro děti se SVP, na polytechnickou výchovu a školní skleník

• ROBE - finanční sponzorský dar

Otevření třídy Rybičky pro ukrajinské děti

Dne 19.4.2022 se nám podařilo v rekordním čase 3 týdnů otevřít nově zrekonstruovanou třídu pro ukrajinské děti.

Toto se podařilo díky zřizovateli Městu Rožnov pod Radhoštěm, který financoval rekonstrukci a finančnímu daru společnosti NXP Semiconductor, pomocí kterého jsme mohli třídu vybavit veškerým novým nábytkem, kobercem,  videotelefonem s čipy, hračkami a didaktickými pomůckami. Toto by se však nepovedlo bez rychlé práce pana Vavřína, pana Křenka a pana Vojkůvky a jejich part pracovníků. Piano nám naladil pan Mičola. Také mnozí rodiče se podíleli na vybavení třídy výtvarnými pomůckami a montáži nábytku.

Moc všem děkujeme.

Chci však zvlášť poděkovat všem paním učitelkám a paním uklízečkám, které se zapojily do konečných příprav třídy - vyklizení TV pomůcek, montáž veškerého nábytku, instalace nábytku, celkový úklid a příprava třídy.

LOGOTYP_ROZNOV_MODRY.png

Před