Prázdninový provoz

Vážení rodiče,

rada města schválila prázdninový provoz v mateřských školách.

Od května budete mít v šatnách tabulky s prázdninovým provozem, kde si budete moct napsat požadavky na docházku dítěte do MŠ během prázdnin.

Prosím, provoz je pouze omezený a je určen jen pro ty, kteří potřebují dítě umístit do MŠ pouze z nejnutnějších důvodů.

image.png

Seminář pro rodiče s lektorkou Lenkou Bínovou na téma:
„Ve školce mi bylo fajn, ale budu školákem - jak nejlépe své dítě připravit na přechod do ZŠ“

MAP_IV_Bínová_rodiče_2024_04_24.jpg

Obědy do škol

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

v naší MŠ poskytujeme dětem obědy zdarma z projektu Obědy do škol.

Pokud splňujete alespoň jednu z následujících podmínek - pobíráte příspěvek na bydlení, nebo doplatek na bydlení, nebo dávku humanitární pomoci, tak se dostavte za vedoucí školní jídelny paní Mikundovou (kontakt najdete v záložce kontakty), přineste jedno z těchto potvrzení a tyto obědy zdarma z projektu Obědy do škol vám pro příští školní rok vyřídíme. Termín nahlášení - do 23.5.2024.

Stravné

Vážení rodiče,

Od ledna 2023 se zdražuje stravné:

pro děti do 6 let to bude 43,- Kč za den

pro děti od 7 let to bude 47,- Kč za den.

Povolení k inkasu

Vážení rodiče,

žádáme vás všechny, kdo jste tak ještě neučinili, aby jste si navedli ve svém internetovém bankovnictví nebo přímo na pobočce banky, kde VY máte vedený VÁŠ bankovní účet

POVOLENÍ K INKASU ve prospěch našeho školního účtu č.: 107-5514030277/0100.

V tomto povolení neuvádějte finanční limit ani časový limit. My si strháváme platbu za školné a stravné jednou měsíčně.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Vážení rodiče a zákonní zástupci dětí,

zveme vás na Den otevřených dveří dne 2.5. od 8,30 - 11,00.

Pokud zvažujete zápis vašeho dítěte do naší MŠ, přijďte se k nám podívat do tříd i na zahradu.

Informace k zápisu jsou v záložce Zápis do MŠ.

Dětská MENSA
- testování dětí

Vážení rodiče,

máme zde nové testování dětí.

Termín pro MŠ 1153 je 24.5. od 8,00 - odkaz pro přihlášení zde.

Termín pro MŠ 864 je 31.5. od 8,00 - odkaz pro přihlášení zde.

Bližší informace zde v letáčku:

Po otestování a získání výsledků:

pokud vaše dítě v testu Mensy dosáhlo minimálně 120 bodů a výše, jedná se již o nadání. Pokud dosáhlo 130 bodů a výše, jedná se o mimořádné nadání a dítě tak dostalo pozvánku do Mensy.

Doporučujeme Vám, abyste co nejdříve objednali s dítě do pedagogicko psychologické poradny ve Valašském Meziříčí, aby Vám dítě vyšetřili na nadání, protože vaše dítě dosáhlo 120 a více bodů v testu Mensy. Pokud bude potřeba, MŠ vám vypíše dotazník do PPP.

Je důležité, aby se dítě ve škole nenudilo, aby dostávalo jiné úkoly. A to bude dostávat, pokud budete mít potvrzení o nadání z PPP.

Získali jsme bronzový certifikát ze Skutečně zdravé školky

Zde k nahlédnutí dopis:

Školkovné od 1.9.2023

Vážení rodiče,

vzhledem ke vzrůstajícím nákladům hlavně za energie energie

schválila rada Města Rožnov pod Radhoštěm od září 2023 zdražení školkovného na 800,- Kč za měsíc.

Děkujeme za pochopení.

SBĚR PAPÍRU
Děkujeme všem dětem a jejich rodičům za sběr starého papíru. Nejlepší sběrači byli odměněni drobnými dárky.

Vážení rodiče,

žádáme vás o další sběr starého papíru. MŠ za tento sběr získává peníze a za ně potom dětem kupujeme různé pomůcky, hry, dárky.

Již je možné sbírat i kartony.

Prosím, kartony dávejte zvlášť vedle kontejnerů na papír. Nesmí se dávat společně s letáky a novinami do kontejnerů.

Děkujeme za spolupráci,

Sběr papíru_edited.jpg