NPO-jpg.jpg

Spolupráce s organizacemi

Spolupracujeme s regionálními dodavateli potravin

• Miroslav HORUT - bio minimlékárna a farma - mléko a mléčné výrobky

• Farma VALCHA - vejce

• Mlékárna Valašské Meziříčí - bio Lučina, bio

• Farma RYCHVALD - bio krůtí maso

• řeznictví KUNOVSKÝ - čerstvé maso

• pekárna LEŠNÁ

• TROPICO - 100% mražené ovocné džusy

• VITAMINÁTOR - ovocné přesnídávky, bez cukru, bez konzervantů, bez enzymatických úprav, bez přidané vody. 100% ovocné šťávy.

• paní MIZIOVÁ - bylinkové sirupy (heřmánkový, kopřivový, bezový, mateřídouškový, mátový atd.)

• OVOCENTRUM

• pan KOSTELNÝ - sypané čaje, domácí těstoviny

Děkujeme přátelským organizacím a firmám za spolupráci:

• NXP semiconductor - finanční sponzorský dar na vybavení nové třídy pro ukrajinské děti

• BROSE - finanční sponzorský dar na pomůcky pro děti se SVP, na polytechnickou výchovu a školní skleník

• ROBE - finanční sponzorský dar na dataprojektor, sportovní vybavení do sportovní třídy, vybavení multisenzorické místnosti SNOEZELEN

• ON semiconductor - finanční sponzorský dar na vybavení multisenzorické místnosti SNOEZELEN, sportovní vybavení do sportovní třídy

DIGITALIZUJEME ŠKOLU REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY – KOMPONENTA 3.1

V rámci Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi z komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace z Národního plánu obnovy vynaložila škola finanční prostředky:

• k dosažení cíle č. 174 zakoupením digitálních technologií a vybavení na podporu digitální gramotnosti a zavedením nových vzdělávacích programů v oblasti IT.

Logo  financováno EU.jpg
logo MSMT.jpg
NPO-jpg.jpg

Farma Valcha

Otevření třídy Rybičky pro ukrajinské děti

Dne 19.4.2022 se nám podařilo v rekordním čase 3 týdnů otevřít nově zrekonstruovanou třídu pro ukrajinské děti.

Toto se podařilo díky zřizovateli Městu Rožnov pod Radhoštěm, který financoval rekonstrukci a finančnímu daru společnosti NXP Semiconductor, pomocí kterého jsme mohli třídu vybavit veškerým novým nábytkem, kobercem,  videotelefonem s čipy, hračkami a didaktickými pomůckami. Toto by se však nepovedlo bez rychlé práce pana Vavřína, pana Křenka a pana Vojkůvky a jejich part pracovníků. Piano nám naladil pan Mičola. Také mnozí rodiče se podíleli na vybavení třídy výtvarnými pomůckami a montáži nábytku.

Moc všem děkujeme.

Chci však zvlášť poděkovat všem paním učitelkám a paním uklízečkám, které se zapojily do konečných příprav třídy - vyklizení TV pomůcek, montáž veškerého nábytku, instalace nábytku, celkový úklid a příprava třídy.

LOGOTYP_ROZNOV_MODRY.png

Před