Vítáme vás ve školce v nové školním roce!

Vážení rodiče,

MAP III pro Vás připravil besedu se zajímavými lektory PaedDr. Mgr. Věrou Facovou a MUDr. PhDr. Miroslavem Orlem, Ph.D. na téma Možnosti a limity rozvoje dětí doma, ve škole a ve volném čase.

Myslíme si, že téma i lektoři budou zajímaví. Na besedu je potřeba se přihlásit - viz letáček.

MAPII_pozvánka_FacOrel_rodiče_5.10.2022.jpg

Získali jsme bronzový certifikát ze Skutečně zdravé školky

Zde k nahlédnutí dopis:

Povolení k inkasu

Vážení rodiče,

žádáme vás všechny, kdo jste tak ještě neučinili, aby jste si navedli ve svém internetovém bankovnictví nebo přímo na pobočce banky, kde VY máte vedený VÁŠ bankovní účet

POVOLENÍ K INKASU ve prospěch našeho školního účtu č.: 107-5514030277/0100.

V tomto povolení neuvádějte finanční limit ani časový limit. My si strháváme platbu za školné a stravné jednou měsíčně.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Stravné

Vážení rodiče,

za měsíc srpen bude stravné a školené opět strháváno inkasem.

Od září 2022 se zdražuje stravné:

pro děti do 6 let to bude 40,- Kč za den

pro děti od 7 let to bude 44,- Kč za den.

Školné pro tento školní rok zůstává zatím stejné 600,- Kč za měsíc.

Předpokládáme však, že v dalším školním roce se již bude školné zdražovat vzhledem k vysokým nákladům.

SBĚR PAPÍRU
Děkujeme všem dětem a jejich rodičům za sběr starého papíru. Nejlepší sběrači byli odměněni drobnými dárky.

Vážení rodiče,

žádáme vás o další sběr starého papíru. MŠ za tento sběr získává peníze a za ně potom dětem kupujeme různé pomůcky, hry, dárky.

Již je možné sbírat i kartony.

Prosím, kartony dávejte zvlášť vedle kontejnerů na papír. Nesmí se dávat společně s letáky a novinami do kontejnerů.

Děkujeme za spolupráci,

pan-popela.jpg