Výsledky zápisů do MŠ

Vážení rodiče,

omlouváme se za chybu, byl omylem zveřejněn vzor dokumentu pro MŠ 1153. Nyní je seznam v pořádku.

Otevření třídy Rybičky pro ukrajinské děti

Dne 19.4.2022 se nám podařilo v rekordním čase 3 týdnů otevřít nově zrekonstruovanou třídu pro ukrajinské děti.

Toto se podařilo díky zřizovateli Městu Rožnov pod Radhoštěm, který financoval rekonstrukci a finančnímu daru společnosti NXP Semiconductor, pomocí kterého jsme mohli třídu vybavit veškerým novým nábytkem, kobercem,  videotelefonem s čipy, hračkami a didaktickými pomůckami. Toto by se však nepovedlo bez rychlé práce pana Vavřína, pana Křenka a pana Vojkůvky a jejich part pracovníků. Piano nám naladil pan Mičola. Také mnozí rodiče se podíleli na vybavení třídy výtvarnými pomůckami a montáži nábytku.

Moc všem děkujeme.

Chci však zvlášť poděkovat všem paním učitelkám a paním uklízečkám, které se zapojily do konečných příprav třídy - vyklizení TV pomůcek, montáž veškerého nábytku, instalace nábytku, celkový úklid a příprava třídy.

NXP_logo_RGB_web.jpg
LOGOTYP_ROZNOV_MODRY.png

Před

Před.jpg

...a po

A po.jpg
Povolení k inkasu

Vážení rodiče,

žádáme vás všechny, kdo jste tak ještě neučinili, aby jste si navedli ve svém internetovém bankovnictví nebo přímo na pobočce banky, kde VY máte vedený VÁŠ bankovní účet

POVOLENÍ K INKASU ve prospěch našeho školního účtu č.: 107-5514030277/0100.

V tomto povolení neuvádějte finanční limit ani časový limit. My si strháváme platbu za školné a stravné jednou měsíčně.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

SBĚR PAPÍRU
Děkujeme všem dětem a jejich rodičům za sběr starého papíru. Nejlepší sběrači byli odměněni drobnými dárky.

Vážení rodiče,

žádáme vás o další sběr starého papíru. MŠ za tento sběr získává peníze a za ně potom dětem kupujeme různé pomůcky, hry, dárky.

Již je možné sbírat i kartony.

Prosím, kartony dávejte zvlášť vedle kontejnerů na papír. Nesmí se dávat společně s letáky a novinami do kontejnerů.

Děkujeme za spolupráci,

pan-popela.jpg