Milé děti, vážení rodiče!
Přejeme vám příjemné prožití prázdnin!

Rodina v bazénu

Prosím rodiče dětí z MŠ 864, kteří mají v červenci umístěné děti  v MŠ 1153, aby ve

čtvrtek 15.7. v době od 6-8.30

donesli peníze na zaplacení stravného a školného.

Budu vybírat předběžný počet dní docházky v červenci  a školné za měsíc červenec (cca 600kč).

Pokud rodiče nemají možnost tohoto dne zaplatit, prosím, aby se domluvili telefonicky na jiném termínu.

Děkuji, Iveta Mikundová, vedoucí stravování

Prázdninový provoz 2021

V měsíci červenci bude otevřena MŠ 1153 v termínu 1.7. - 23.7.2021.

V měsíci srpnu bude otevřena

MŠ 864 v termínu 2.8. - 20.8.2021.

Ve zbylých dnech budou uzavřeny obě MŠ.

Zájem o umístění dětí do MŠ v době prázdnin nahlaste ve svých třídách do konce května.

Školkovné v době prázdnin bude hrazeno plnou částkou, oprava. Omlouváme se za mylnou informaci.

Výtvarná soutěž - Pohádkové nebe

Na základě rozhodnutí mezinárodní odborné poroty byl v soutěži „Pohádkové nebe“ v kategorii mateřské školy vybrán na výstavu obrázek Davida Tregla z 2. třídy Medvídci. Na galerii je možné podívat se zde.   GRATULUJEME!

Výtvarná soutěž-
požární ochrana
 očima dětí

GRATULUJEME NAŠIM VÍTĚZŮM!

Julie Ulrychová ze 4. třídy byla oceněna 2. místem v okresním kole a oceněna byla také 2. místem za svou praci i v krajském kole soutěže!

Dominik Bártek ze 4. třídy byl oceněn 3. místem v okresním kole soutěže!

Plnime_program_SZS_250x250.jpg
logo.jpg_miroslav_horut.jpg