Setkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminky

Dnes jsme měli den plný akcí. Dopolene setkání "S DRAVCI" - obdivovali jsme orly, sovičky a další ptáky. I když jsme malí Broučci, vydrželi jsme celou dobu... :-)
A odpoledne po vyspinkání - TVOŘIVÉ DÍLNIČKY PRO MAMINKY s vystoupením jejich broučků. Díky šikovným maminkám jsme měli i príma pohoštění.

Setkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminkySetkání s dravci a tvořivé dílničky pro maminky