10.05.2010
OSLAVA DNE MAMINEK VE SPOLEČENSKÉM DOMĚ

Netradiční setkání dětí z celé naší MŠ u příležitosti DNE MATEK se skutečně vydařilo. Využili jsme nabídky vedení Společenského domu a uspořádali jsme letošní oslavu pro maminky ve velkém sále. Všechny děti si připravily vystoupení, kterým chtěli své maminky potěšit a taky jim ukázat, co všechno dovedou. Atmosféra byla vynikající, sál zaplněný až k prasknutí a děti v očekávání jak vše dopadne. Všem se vystoupení podařilo a závěrečná písnička udělala super tečku za krásným odpolednem. Každá maminka si odnesla milý dárek od svých dětí, květinu a jistě i krásný zažitek.

Ukázku fotografií  z vystoupení si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Zájemci o CD s fotografiemi, případně DVD s vystoupením se mohou přihlásit ve svých třídách.

Děkujeme za obrovskou účast, za podporu i slova chvály a ocenění. Moc si toho vážíme!

Současně děkujeme i vedení Společenského domu za perfektní zajištění celé akce, za vytvoření krásného prostředí a za zajištění občerstvení pro maminky i děti. Už se těšíme na další akci!