15.05.2014
Soutěž "Fíha Dýha"

Hlasujte pro  výrobky z dýhy našich dětí v soutěži Fíha Dýha na www.facebook.com/soutezfihadyha

Váženía milí,

užjste se zapojili do soutěže Fíha Dýha probíhající již od 28. dubna 2014? Soutěžnavazuje na stejnojmenný projekt, do kterého se mohou zapojit nejen školskázařízení ale i volnočasové organizace. Soutěž probíhá na Facebookové stránce„Soutěž Fíha Dýha“ v sedmi kategoriích, odkaz na soutěž www.facebook.com/soutezfihadyha.

Pokudne, je nejvyšší čas! Jakékoli školské zařízeníči volnočasová organizace se může do soutěže zapojit odesláním fotografiívýrobků z dýhy na mail soutez@fihadyha.cz. Tyto fotografie budounahrány na web, kde se formou „like“ vyjadřují preference a jednotlivé výrobkyse posunují k výhře, kterou jsou volné vstupy do volnočasového nebovzdělávacího zařízení pro celou třídu na území České republiky. Více informacío pr ojektu, jeho partnerech, soutěži a úplně znění pravidel na www.fihadyha.cz.

SoutěžFíha Dýha bude ukončena dne 2. června 2014 v 16 hodin. Do té doby má každé školské zařízení ivolnočasová organizace možnost zaslat 1-3 fotografie jednoho vybraného výrobkuz dýhy, celkově však může být reprezentováno až 3 výrobky v jednékategorii. Proto posílejte fotografie, sdílejte na Facebooku, udělujte „like“ ajinak podporujte kreativitu a zručnost dětí a mládeže.

Budeme se těšit na Vámi zaslané soutěžnífotografie výrobků!

A to nejdůležitější: VYRÁBĚJTE, FOŤTE, „LAJKUJTE“, SDÍLEJTE, jen tak můžete vyhrát! J

T