07.05.2014
Šmoulí den na Bílé

ŠMOULÍ DEN NA BÍLÉ
26.5.2014

• Odjezd od MŠ 8.00 hod., návrat do 12.00 hod.

• Doprava - 2 objednané autobusy ČSAD

• Cena 200,- Kč (zaplatit ve třídách do 20.5.2014)

• Výlet v modrém tričku (jako šmoulové)

• Děti s sebou: oblečení do každého počasí (pláštěnka, oblečení a obuv do deště, pokrývka hlavy). V případě špatného počasí bude program přizpůsoben aktuálním podmínkám (některá stanoviště jsou zastřešena, některá se přesouvají do vnitřních prostor).

• Stravování: s sebou dopolední svačinka + pití z MŠ (doveďte děti nasnídané z domova), vrátíme se na oběd do MŠ, do batůžku pláštěnku, malou sladkost + ovoce (zajistí rodiče)

• Děti se mohou těšit na: čarování s Taťkou Šmoulou, běhání v korunách stromů lanáčku se šmoulou Divouškem, výlet do říše zvířat se šmoulou Stopařem a mnoho dalších dobrodružství, na závěrečné šmoulí párty si zazpíají šmoulí písničku, zatančí šmoulí taneček a dostanou malý šmoulí dáreček