01.10.2013
Pohádky, akce pro děti - říjen, listopad

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čtvrtek 17. října – pohádka O ČERVENÉ KARKULCE

Klasická česká pohádka. V jedné rodině žila jedna hodná a milá dívenka. Maminka jí ušila červený čepeček a podle něj jí začali říkat Červená Karkulka. Babička bydlela na samotě u lesa... A jak to bylo dál se dozvíte od divadélka Duha z Polné.

Místo konání: kino Panorama

Čas: v 8.30 hod.

Délka pořadu: cca 55 minut

Vstupné: 35 Kč

Středa 13. listopadu – hudební pořad OD ČERTA K JEŽÍŠKOVI

V hudební pořadu Pavla Nováka mladšího se děti se dozví, kdo to byl svatý Mikuláš, jak se slaví Vánoce u nás a v různých jiných zemích světa, či jaké zvyky dodržovaly na Štědrý den naše babičky... Děti si také zopakují jaké neděle předchází nejkouzelnějšímu dni v roce a zazpívají si nejen známé dětské hity, ale i koledy, které neodmyslitelně patří k tradičním českým Vánocům. K navození té pravé vánoční atmosféry bude na pódiu dokonce padat sníh. Tyto koncerty provází vždy skvělá atmosféra, přijďte se vánočně naladit.

Místo konání: Janíkova stodola

Čas: v 8.30 hod.