25.06.2013
Nabídka areálu na Bílé pro školkáčky

Za vysvědčení o "pade" levněji!
Každý školou povinný, kdo dostane na závěrečné vysvědčení alespoň jednu jedničku, má u nás jednorázovou slevu ve výši 50,- Kč z celodenního vstupného do letního a lanového parku. A co naši školkáči? Pro děti, které ještě nejsou školou povinné máme akci také. Slevu 50,- Kč obdrží, pokud nám doma namalují obrázek, co zažily u nás v parku a nechají nám ho na památku. Akce platí od 29.6. do 5.7.2013.

Dětský letní park & dětský lanový park

Opět jsme rozšířili nabídku atrakcí a aktivit v letním parku. Kromě letního tubingu, obřího pískoviště, dětského lanáčku, rýžování polodrahokamů, archeologického naleziště,  skuzavek, můžete letos navíc:

Aquazorbovat

Proběhnout se v průhledné kouli v obrovském bazénu.

Využít šlapací autíčka na nové dráze

Rozšířili jsme vozový park šlapacích autíček - jak počet, tak i modely. Projet se můžete na zcela nové dráze.

Zahrát si minigolf

V rámci letního parku je k dispozici 10 nových minigolfových drah.

Svézt se na poníkovi

Pro svezení Vašich dětí bude připraven nový poník Black.

Odpočinout si na ostrovech blaha

Vybudovali jsme nové odpočinkové terasy s lehátky, sedícími vaky a slunečníky. To vše hlavně pro rodiče.

Pohrát si nově s vodou

Čeká na Vás zcela nový vodní svět.

NOVINKA! Od letošní sezóny je do obou částí parku (letního i lanového) jednotné vstupné.

Další informace o letním a lanovém parku naleznete zde.