26.02.2013
Pohádky pro děti v kině Panorama (březen, duben 2013)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čtvrtek 14. března 2013 – pohádka O PALEČKOVI

Herci na klasickém pohádkovém příběhu dětem citlivě ukazují, jak pevné je pouto mezi rodiči a dítětem. V pohádce je využito kombinace dvou živých herců a loutek, uslyšíte řadu písniček doprovázených kytarou a zobcovou flétnou. Hraje Malé divadélko z Prahy.

Vhodné pro děti z MŠ a žáčky 1.- 4. třídy ZŠ

Místo konání: kino Panorama

Čas: v 8.30 hod.

Délka pořadu: cca 45 minut

Vstupné: 35 Kč

Čtvrtek 18. dubna 2013 – pohádka PRINC BAJAJA

Nové zpracování jedné z nejznámějších a nejkrásnějších českých pohádek. Příběh o lásce, odvaze a moudrosti vypráví dětem královský šašek Matěj a velevážená vrchní královská chůva Kateřina. Prostřednictvím masek a netradičních loutek ožívají před diváky princ Bajaja, krásná princezna, černý rytíř, hrůzostrašný drak a matka Bajaji seslaná na zem v podobě kobylky. S Bajajou a jeho kobylkou prožijete velkolepá dobrodružství. Bajaja přemůže pětihlavou dračí saň, bude hájit královský hrad před početným vojskem černého rytíře a nakonec zvítězí v turnajovém klání. A to vše proto, aby získal ruku, ale hlavně lásku krásné princezny a také, aby dokázal, že on je tím pravým králem - odvážný, moudrý, spravedlivý, ale i soucitný. Hraje Divadýlko Kuba z Plzně.

Vhodné pro děti z MŠ a žáčky 1. – 4. třídy ZŠ

Místo konání: kino Panorama