15.02.2013
Rákosníčkova hřiště

 

Rákosníčkova hřiště - soutěž


 

Vážení spoluobčané,

 

město Rožnov pod Radhoštěm by se s Vaší pomocí rádo zapojilo do projektu Rákosníčkova hřiště, který je zaměřen na rozvoj volnočasových aktivit dětí. O tom, ve kterých městech budou Rákosníčkova hřiště dělat dětem radost, může rozhodnout široká veřejnost. A proto bychom Vás chtěli požádat o pomoc při hlasování, aby i v našem městě vyrostlo nové hřiště, které by dělalo radost nejen rožnovským dětem, ale i těm mimorožnovským. 

Dětská hřiště se symbolem pohádkového Rákosníčka nabízí dětem k aktivnímu hraní velkou prolézačku, pískoviště, horolezeckou stěnu, lanovou překážku, kolotoč nebo různé druhy houpaček. Klidovou zónu doplňuje domeček a oplocené hřiště poskytuje dostatek laviček a zpevněnou plochu pro kočárky. 

Věříme, že se nám společně podaří hlasováním dosáhnout toho, aby i v našem městě vyrostlo Rákosníčkovo hřiště.

Hlasování probíhá v období od 1. února 2013 (00:00:00) do 28. února 2013 (23:59:59) včetně, a to dvěma způsoby: 

1) Hlasování prostřednictvím webových stránek (odkaz zde) - při hlasování prostřednictvím webových stránek může hlasující udělit maximálně 1 hlas pro 1 vybranou prodejnu Lidl. Hlasující vyplní dle instrukcí webový formulář (odkaz zde) na hlasování, který je umístěn na webových stránkách a tento formulář po vyplnění odešle. Po vyplnění a odeslání formuláře bude každému hlasujícímu automaticky na jím vyplněnou e-mailovou adresu zaslána žádost o potvrzení hlasování. Pro úplnost hlasování musí každý hlasující tuto žádost ještě potvrdit. Hlasování, které není potvrzeno přes e-mail, není platné. 

2) Hlasování formou SMS zprávy - při hlasování formou SMS zprávy může hlasující udělit maximálně 1 hlas pro 1 vybranou prodejnu Lidl. Všechny případné další pokusy o zaslání hlasu ze stejného mobilního telefonního čísla, nebudou do hlasování zařazeny a jsou neplatné. Pokud chcete prostřednictvím SMS hlasovat pro Rákosníčkovo hřiště v Rožnově pod Radhoštěm, pak pošlete SMS ve tvaru: LIDLmezera0178 na telefonní číslo 900 11 06. Cena za odeslanou SMS je 6,- Kč včetně DPH.

Navíc každý hlasující, který se zúčastní hlasování a jeho hlas bude řádně zařazen do hlasování, je automaticky zařazen do soutěže o 80 cen.

Více informací o hlasování, o pravidlech, o cenách naleznete zde.(www.lidl-rakosnickova-hriste.cz)

 

 

Město Rožnov pod Radhoštěm