08.01.2013
Pohádky pro děti v kině Panorama (leden, únor 2013)

Středa 23. ledna 2013 – veselá pohádka – O KMOTŘE LIŠCE

Kmotra Liška svou chytrostí a sympatickou lstivostí napálí lidi, kteří si myslí, že jsou pány tvorstva. Situace řeší s důvtipem, humorem a trochou zlomyslnosti. Dokáže ale také pochopit, kdy její taškařice přesáhnou únosnou míru a své chyby umí napravit. Děti čeká spousta veselých zápletek, které samozřejmě dobře dopadnou. Hraje divadlo Andromeda z Prahy.

Vhodné pro děti z MŠ a žáčky 1.- 3. třídy ZŠ

Místo konání: kino Panorama

Čas: v 8.30 hod.

Délka pořadu: cca 50 minut

Vstupné: 35 Kč

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čtvrtek 14. února 2013 – známá pohádka - ZIMNÍ PŘÍHODY VČELÍCH MEDVÍDKŮ

Léto končí a na paloučku u čmeláčí chaloupky začíná podzim. Všechno odkvetlo a všechno padá. Čmeldové ochutnávají první sladké hrušky, jenže neví, že si na nich taky pochutnává nebezpečný Sršeň. Na oslavu posledního sluníčkového dne k nim přichází sousedé - pan Babočka, paní Mnohonožka Božka, pan Kvapík, pan Cvrček, babička Čmelinda a nesmí chybět ani Beruška. Všichni mají pro ně nějaký dárek, aby se Čmeláčkům v zimě dobře spalo. A taky spí, ale někdo jim chodí kolem čmeláčí chaloupky… To už uvidíte sami! Hraje divadlo Krapet z Prahy.

Podle literární předlohy Jiřího Kahouna, hudba: Petr Skoumal, texty písní: Zdeněk Svěrák.

Vhodné pro děti z MŠ a žáčky 1. – 3. třídy ZŠ

Místo konání: kino Panorama