22.11.2012
ZumbAtomic - zpráva pro rodiče

Milí rodiče,

ráda bych Vás společně s dětmi pozvala na závěrečnou hodinu  ZumbAtomicu, která se uskuteční 20.12.2012 v 15.30 hodin ve Vaší školce. Uvidíte, co pěkného jsme se naučili a jak nám Zumba jde.

V roce 2013 začínáme opět zumbovat od 10.1.2013 a budeme tancovat až do konce června. Jelikož se jedná o větší počet měsíců, než v tomto roce, budou hodiny rozděleny na období leden-březen a duben-červen. Platby na daná období zůstávají stejné, proto Vás prosím o zaplacení částky 500,- Kč (leden-březen) do 20.1.2013.

A jelikož se nám pomalu blíží Vánoce a také Zumba Ježíšek má pro děti připravený dárek, chtěla bych Vás tímto poprosit o příspěvek ve výši 50,- Kč. Děti dostanou něco na památku co určitě i nadále využijí (co to bude se dozvíte na našem vánočním vystoupení). Tuto částku bych prosila zaplatit co nejdříve, ať se vše potřebné může připravit.

Velmi Vám děkuji a společně s dětmi se na Vás těšíme na naší vánoční hodině.

Zumba instructor Monika a děti