14.09.2012
Pohádky pro děti v kině Panorama (říjen, listopad)

Úterý 16. října 2012 – ELIŠČINY POHÁDKY
Jak chutná jablko? Jak voní švestka? A copak je to za dřevo, že se ta loutka z něho tak červená a leskne?
Ručně řezané loutky, každá z jiného druhu dřeva,.. Jedním s cílů této pohádky je učit děti a možná i nás dospělé vnímat, poslouchat, dívat se, cítit, sáhnout si. Člověk by si měl poskakovat a zpívat, zvedá to náladu. Loutková pohádka o skřítcích, vílách, přírodě, lásce, ale i o drakovi pro malé i velké diváky.

Scénář, režie, scénografie, loutky a hraje: Vítězslav Marčík junior (České Budějovice)

Místo konání: kino Panorama v 8.30 hod

Délka pořadu: cca 50 minut

Vstupné: 35,- Kč