16.02.2012
Informace pro rodiče-Lyžujeme se sluníčkem

Termín Vašeho kurzu:  5.3.-9.3.2012

Odjezd od MŠ: 7:55hod        Příjezd k MŠ cca: 12:00hod

-          5-denní výjezdový lyžařský kurz (Po-Pá) pro děti od 4 let.

-          2 hod. lyžování denně

-          Náplní kurzu je skupinová výuka lyžování, přizpůsobená dětem předškolního/školního věku. Cílem je osvojení  si základních  lyžařských dovedností, popř. jejich rozvoj, u nejmenších dětí formou zábavných  her na sněhu. Kurz je  ukončen závody.

Oblečení dítěte a co s sebou?

Namazané a připravené lyže a lyžařskou obuv (pokud si je nepůjčují na místě) – bez obalů, spojovacích pásek apod. Lyžařské hole dítěti přibalte až na vyzvání instruktorem, v žádném případě ne 1. den. Lyžařské brýle dejte dítěti jen pokud je na ně zvyklé.

Dítě odjíždí z mateřské nebo základní školy již v lyžařském oblečení a v čepici vhodné pod helmu.  Prosíme Vás, dohlédněte na to, aby děti nevozili s sebou nadbytečné oblečení, hračky a sladkosti!!! V areálu budou mít děti stále k dispozici teplý čaj. V polovině výuky je plánována přestávka na svačinku (bude brána  ze školky). Děti navštěvující ZŠ si vozí vlastní svačinku.

Viditelně prosím podepište dětem VŠECHNY věci!

V případě nemoci dítěte:

V ceně kurzu je zahrnuto úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění nevyužité cestovní služby a dodatkové pojištění pro případ zrušení cestovní služby na území ČR u Kooperativa pojišťovna a.s. Při nemoci dítěte (jak před, tak během kurzu) tedy dostanete od pojišťovny zpět 80% zaplacené částky! Kontaktujete prosím pojišťovnu Kooperativa a.s. (www.koop.cz) a nahlaste škodnou událost. Budete potřebovat potvrzení od lékaře, potvrzení o zaplacení kurzu, Všeobecné podmínky kurzu (k dispozici v MŠ nebo na www.sunoutdoor.cz), popř. jiné doklady, které si pojistitel vyžádá. Pojištění se řídí všeobecnými pojistnými podmínkami pro cestovní pojištění Kolumbus a Kolumbus – Abonent M – 750/09 (naleznete na www.koop.cz), číslo pojistné smlouvy 50 98511760, pojistník - SUN OUTDOOR o.s., Bílá 149, 739 15 Staré Hamry.

Pokračování výuky po kurzu:

Privátní výuka – každý den 8,00 – 20,00

Skupinová výuka – víkendově 10,00 – 12,00 a 14,00 – 16,00

Prosím o objednání předem na tel.: 774 155 380.

Kompletní informace naleznete také na www.sunoutdoor.cz

Kontakt:
SUN Ski & Board School                                       E-mail:
info@sunoutdoor.cz
SUN Outdoor o.s.                                                     www.sunoutdoor.cz
Bílá 149, 739 15 pošta Staré Hamry