29.09.2011
Zájmové kroužky pro děti 2011-2012

 

Zápis do zájmových kroužků proběhl 27.9.2011 v 15.00 hodin (pro děti 5-7leté). Kroužky začínají v říjnu 2011, končí v květnu 2012 a budou vždy jednou za 14 dní.

Flétničky

  • vedoucí učitelka: Kamila Kolaříková
  • začínáme v úterý 4.10. (dále každé další úterý v sudém týdnu)
  • 12.30-13.30 hodin  v MŠ
  • maximální počet dětí: 8
  • cena 300,- Kč (notové sešity a brožury)
  • děti se naučí správně dýchat (různá dechová a rytmická cvičení), seznámí se s hudební hračkou - flétnou, osvojí si pár prvních tónů (flétničky zajistí MŠ)
  • seznam dětí: Matušová Nicole, Ondryáš Marek, Fiedlerová Adéla, Fiedlerová Nela, Diatka Jan, Krupová Anna, Pšenčík Jan, Škorňová Veronika

 

Keramická dílna

  • vedoucí učitelka: Blanka Chumchalová
  • začínáme v úterý 11.10.(dále každé další úterý v lichém týdnu)
  • 12.30-14.00 hodin v MŠ
  • maximální počet dětí: 10-12
  • cena 500,- Kč (materiál a pomůcky)
  • děti si postupně osvojí práci s hlínou, procvičí si jemnou motoriku, získají zručnost, budou využívat nejrůznější pomůcky a materiály ( vykrajovátka, špejle, válečky, špachtle, engoby, barvítka, glazury)
  • seznam dětí: Randuška Jakub, Merta Matěj, Matušová Nicole, Strnadel Tomáš, Stodůlka Marek, Vašut David, Štreichl Kristián, Románková Vendula

 

Výtvarná dílna

  • vedoucí učitelka: Jitka Dohňanská
  • začínáme v pondělí 10.10. ( dále každé další pondělí v lichém týdnu)
  • 12.30-14.00 hodin v MŠ
  • maximální počet dětí: 10-12
  • cena 500,- Kč ( výtvarné materiály a pomůcky)
  • děti se naučí vnímat barvy kolem sebe, výtvarně vyjádřit své vlastní prožitky, rozvíjí si fantazii a tvořivost, osvojí si zajímavé výtvarné  techniky ( kreslení, malování, grafiku, decoupage, malování na sklo a hevdábí), zapojí se do výtvarných soutěží
  • seznam dětí: Škorňová Veronika, Štreichl Kristián, Diatka Jan, Krupová Anna, Krajčová Vendula, Románková Veronika, Strnadel Tomáš, Matušík Matyáš

 

Pohybově-taneční

  • vedoucí učitelka: Veronika Stavinohová
  • začínáme v pondělí 3.10. (dále každé další pondělí v sudém týdnu)
  • 14.30-15.30 hodin v MŠ
  • maximální počet dětí: 15
  • cena 300,- Kč (pomůcky - náčiní, oblečení)
  • děti si osvojí základy aerobicu, zumby, naučí se jednoduchým tanečním krokům, zacvičí si s náčiním (stuhy, šátky,...)
  • seznam dětí: Zlámalová Žaneta, Pitáková Karolína, Klimešová Viktorie, Svačinová Adriana, Tvardíková Adéla, Ďurčanská Aneta, Fiedlerová Adéla, Fiedlerová Nela,

 

Sportovně-pohybové hry

  • vedoucí učitelka: Pavlína Vahalová
  • začínáme ve středu 5.10. (dále každou další středu v sudém týdnu)
  • 14.30-15.30 hodin v MŠ, na hříšti, v tělocvičně
  • maximální počet dětí: 10
  • cena 300,- Kč (pomůcky, náčiní)
  • děti si osvojí základy atletiky, gymnastiky, míčových her
  • seznam dětí: Šulák Josef, Šulák Jan, Merta Matěj, Pšenčík Jan, Boxan Samuel, Matušík Matyáš, Randuška Jakub, Klimeš Sebastián, Dratva Lukáš