02.03.2011
Lyžování se sluníčkem na Bílé (21.2.-25.2.2011)

Děti MŠ 1. máje 1153, Rožnov p/R, se zúčastnily již podruhé lyžařského výcviku "Lyžování se sluníčkem", který se tentokrát neuskutečnil na Pustevnách, ale v lyžařském areálu na Bílé, kde byly pro děti ideální podmínky a celý týdenní program byl skvěle zorganizovaný.

I když byly velké mrazy, děti měly možnost se ohřát ve vytápěném stanu, vypít si teplý čaj a odpočinout si.

Hned první den byly děti rozdělěny do dvou družstev. Področilí "Rakeťáci"měli vedoucího Ondru, začátečníci "Sluníčka" Dalibora a Libora. Nejmladším účastníkem kurzu byl tříletý Lukášek Dratva.

Všech 16 dětí si za své výkony zaslouží velkou 1. Statečně překonávaly všechny nesnáze, rychle se učily a při závěrečných závodech byly skvělé! Také musíme poděkovat všem rodičům za pěknoou atmosféru a povzbuzování při závodech. Také lyžařští instruktoři byli všem velkým příkladem .

Na závěr si můžeme říci: "Prožili jsme skvělých pět dní.  Děkujeme rodičům, kteří nám to umožnili a organizátorům, kteří vše vymysleli, zařídili a uskutečnili.

Iva Cábová a skvělí lyžaři z MŠ 1.máje 1153 , Rožnov p/R.