06.09.2010
Projekt Schauma školkám

V letošním roce se zřejmě "roztrhl pytel se soutěžemi pro děti z mateřských školek". Je tady další, s názvem Shauma školkám, ve které jde o sbírání etiket z produktů Shauma Kids, jejich lepení na velkou hrací kartu ve formě obláčku, který děti společně dotvoří malováním a kreslením.

Pokud pro děti tyto produkty používáte, doneste nám, prosím, prázdné obaly do konce října 2010 a my se s dětmi pokusíme vytvořit dílko, které odešleme a budeme se těšit, že v soutěži uspějeme. Pro děti, které donesou nejvíce obalů s etiketami výrobků Shauma Kids máme již teď ve školce připraveny malé dárky (batůžky, omalovánky, pastelky a pexesa s motivem Šmoulů).

Více informací o projektu na www.schaumakids.cz.

Už žádné slzy při mytí a rozčesávání vlasů! Jen legrace se Šmouly!