04.09.2010
Naše školka soutěží s Kiri

Naše mateřská škola by se ráda zapojila do soutěže o jeden z deseti poukazů na nákup pomůcek Benjamin v hodnotě 55 000 Kč.

Podmínkou úspěch je postavení vlastního Kiribota, kterého je nutné s dětmi vytvořit , vyfotit a poslat do 31. října 2010 do galerie na webových stránkách www.kiri.cz.

Proto se obracíme na rodiče s prosbou, aby nám pomohli nasbírat co nejvíce krabiček od sýru Kiri, donesli je do mateřské školy,  v průběhu celého září a října, nejpozději však do 15.10.2010. My, společně s dětmi, vytvoříme Kiribota(podle počtu krabiček i více), fofo odešleme a potom poprosíme rodiče i ostatní přátele školy o hlasování pro návrh našich dětí na www.kiri.cz (kde jsou již nyní také pravidla soutěže).

D ě k u j e m e .