02.09.2018
Lyžujeme se sluníčkem 2019

• termín kurzu:
    leden 2019  odpoledne ( datum bude upřesněno podle zájmu)
  • cena: 1940,- Kč
  • půjčovné: 400,- Kč
    www.nabile.cz
  • e-mail:info@nabile.cz
  • tel.:725222112
  • Video informační schůzka pro rodiče na www.nabile.cz  (již nebude schůzka s instruktory v MŠ)

• 5-denní výjezdový lyžařský kurz (po-pá) pro děti od 4 let.
  • Cena zahrnuje 10 hodin výuky lyžování (2 hodiny denně), včetně rozdělení dětí do skupin a závěrečných závodů, dopravu, vstup do dětského lyžařského parku, skipasy, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění a pojištění zrušení (přerušení) účasti na kurzu, čaj pocelou dobu výuky, možnost úschovy lyží, organizaci závodů včetně drobných cen a diplomů pro všechny účastníky kurzu.
  • Odjezd od školky a příjezd opět ke školce. Děti jsou po celou dobu v doprovodu pedagogů.
  • Místo konání kurzu:
    Kurz je realizován ve SKI areálu Bílá. Výuka probíhá v Dětském lyžařském parku se 2 pojízdnými koberci, lanovým vlekem, moderním talířovým vlekem a kolotočem na sněhu - nejmodernější dětský lyžařský park na Moravě se zasněžováním a dětskými překážkami. Děti mají k dispozici šatny přímo v Dětském lyžařském parku, kde se přezouvají, svačí apod.
  • Zájem o lyžařský kurz nahlaste ve třídách do konce září 2018.