20.10.2016
Výběrové řízení na minikatedru

Č.j. 89/2016 – Výběrové řízení na dodávku minikatedry

Termín dodání cenových nabídek do 10.11.2016, termín dodání prosinec 2016.

Kontaktní osoba : Dalimila Čechová – ředitelka MŠ

Telefon: 739 589 087

mscechova@centrum.cz

Parametry

1. Předmětem plnění zakázky je Interaktivní mobilní minikatedra splňující minimální parametry:

• Interaktivní dataprojektor s minimální svítivostí 3300 ANSI lumenů, svítivostí 10 000:1, Obsahující reproduktor o výkonu alespoň 16W,  včetně integrovaného software Easy Interactiv Tools (umožňuje samostatné používání dataprojektoru bez připojení k PC).

• Software Smart Notebook v aktuální verzi pro vytváření interaktivních materiálů

• PC instalované v katedře musí splňovat minimální parametry:

• 2 jádrové CPU

• Disk pro Operační sysystém 32GB SSD

• Disk pro data 500GB

• Paměť: 2GB

• Windows 10

• multimediální TV tuner s dálkovým ovladač a zabudovanou anténou.

• Multimediální bezdrátová klávesnice a myš.

• Katedra musí mít funkci automatického otočení obrazu do vertikélí i horizontální polohy (projekce na zem a na stěnu)

• Řešení bezdrátového přenosu obrazu  pro iOS a Android (Miracast - funkce zrcadlení)

• Předinstalované SW pro děti 3-8 let:Pro nejmenší; Hry; English; Naslouchej a hrej si

• Podložka pro projekci na zem  Puzzle z 8 dílků o celkové velikosti  2400 x 1500 mm

         Akreditované školení MŠMT, pedagogové obdrží po absolvování kurzů osvědčení: Pedagog a základní práce s interaktivní tabulí.

         Kompletní instalace a doprava na místě.

         Kolečka musí být všechny aretační