17.10.2016
www.prihlaskanakurz.cz

·         Schůzka s instruktory SUN Outdoor Bílá – 26.10.2016 v 15.00 hodin v MŠ (4.třída Papoušci)

·         Od 1.10.2016 je v provozu on-line systém na www.prihlaskanakurz.cz.

·         Rodiče mohou začít přihlašovat do systému své děti a realizovat platbu od 1.10.2016. POZOR – řádně přihlášené je dítě, které je zapsáno v on-line systému a má realizovanou platbu – vše je možné průběžně kontrolovat v on-line systému.

·         Řádná platba kurzu je možná do 30.11.2016 (rozhodující je datum připsání částky na účet SUN Outdoor). Děti, které nebudou mít do tohoto termínu připsanou částku v on-line systému, budou PŘEŘAZENY mezi náhradníky! Po uhrazení platby, včetně administrativního poplatku 150,-Kč/kurz, budou zpět zařazeni mezi řádně přihlášené – POKUD NEBUDE ZAPLNĚNA KAPACITA KURZU.

·         Dohlášení dětí je možné, pokud není zaplněna kapacita kurzu. Nejpozději však 7 dní před začátkem kurzu (včetně platby kurzu). K ceně kurzu bude připočítán administrativní poplatek 150,-Kč.