06.04.2016
Pozvánka pro rodiče, děti a přátele naší MŠ :-)

pokus2

• datum konání závodů: neděle 10. dubna 2016
  • přesné místo konání závodů: městský park – U altánku
  • časové rozvržení: akce začíná ve 14hod doprovodným programem a registrací, samotné závody pak odstartují v 15hod
  • startovné: 50 Kč za soutěžící kočárek (startovné se hradí na místě)
  • HLAVNÍ soutěžící kategorie: závody maminek, závody tatínků, závody dětí ( s dětským kočárkem a panenkou)
  • můžete se těšit na: doprovodný program pro děti, kde bude malování na obličej, jízdy na poníkovi, výroba indiánských čelenek, dráha pro odrážedla, a další úkoly a soutěže pro děti
  • Závody budou obohaceny i o kulturní vložku, kdy vystoupí svěřenci Střediska volného času a poté i pravidelné účastnice strolleringových lekcí.
  • výtěžek z akce bude věnován Iskérce a MŠ 1.máje 1153 R.p.R.
  • Určitě se máte na co těšit, protože jsou pro Vás připraveny opravdu bohaté výherní ceny (např. poukazy do wellness, do restaurací, na bazén, poukazy do dětského centra, kosmetické balíčky, stříbro, knihy, hračky, sportovní potřeby, nádherné sady svíček atd.)
  • předpokládaný konec akce: cca v 18hod
  • kontaktní informace: hana.jantacova@strollering.cz   tel. 725 613 903
  • přihláška k závodu na: http://www.zavodykocarku.cz/organizator/hana-jantacova/