01.06.2015
Školní výlet 2015 - Indiánský den

• 9.6.2015

• Odjezd od MŠ 8.00 hod., návrat do 12.00 hod.

• Doprava - 2 objednané autobusy ČSAD

• Cena 140,- Kč (zaplatit ve třídách do 5.6.2015), autobusy hrazeny z peněz za PET lahve, papír a víčka

• Děti s sebou: oblečení do každého počasí (pláštěnka, oblečení a obuv do deště, pokrývka hlavy). V případě špatného počasí bude program přizpůsoben aktuálním podmínkám (některá stanoviště jsou zastřešena, některá se přesouvají do vnitřních prostor).

• Stravování: s sebou dopolední svačinka + pití z MŠ (doveďte děti nasnídané z domova), vrátíme se na oběd do MŠ, do batůžku pláštěnku, malou sladkost + ovoce (zajistí rodiče)

• Děti se mohou těšit na: tvoření indiánské čelenky a náhrdelníku, válečné malováním na obličej, ukázku života v  indiánském tý-pí,  poznávání zvěře podle stop,  lov zvěře pomocí luků a šípů, indiánské písně a tance ...