13.10.2014
Kroužky pro děti 2014-2015 (termíny)

Předškoláček

  • vedoucí učitelka: Kamila Kolaříková
  • začínáme v úterý 7.10. (dále každé úterý v lichém týdnu)
  • 12.15-13.00 hodin
  • cena 300,- Kč (pracovní sešity, psací potřeby, další výukové materiály)
  • přihlášené děti: Stejskal Mikuláš, Střítežský Jakub, Hlavoňová Helena, Bělunek Max, Farkavcová Julie, Setlík Michal, Bravenec Ondřej, Boráková Veronika, Vilím Miroslav, Nejedlá Aneta, Bajerová Nikola, Koláčková Amálka, Dobešová Adriana, Horáková Tereza, Plešková Anička, Špůrek Jacob, Čípová Nikola

Keramická dílna

  • vedoucí učitelka: Blanka Chumchalová
  • začínáme v pondělí 13.10. (dále každé pondělí v sudém týdnu)
  • 12.30-14.00 hodin
  • cena 500,- Kč (materiál, pomůcky)
  • přihlášené děti: Streichl Sebastian, Stejskal Mikuláš, Boráková Veronika, Hlavoňová Helena, Nejedlá Aneta, Bajerová Nikola, Koláčková Amálka, Špůrek Jacob, Dohnálková Julie, Urbaníková Natálie, Farkavcová Julie

Výtvarná dílna

  • vedoucí učitelka: Jitka Dohňanská
  • začínáme v úterý 14.10. (dále každé úterý v sudém týdnu)
  • 12.30-13.45 hodin
  • cena 500,-Kč (výtvarné materiály, pomůcky)
  • přihlášené děti: Setlík Michal, Setlíková Barunka, Chumchalová Adélka, Novotná Johana, Grzanka Richard, Ondruchová Klára, Horáková Tereza, Hlavoňová Tereza, Barabáš Vítek

Hudebně-taneční kroužek

  • vedoucí učitelka: Tereza Barabášová
  • začínáme v pondělí 8.10. (dále každá středa v lichém týdnu)
  • 15.00-16.00 hodin
  • cena 400,- Kč (pomůcky, náčiní, oblečení)
  • přihlášené děti: Bravenec Ondra, Horáková Tereza, Plešková Anička, Boráková Veronika, Hlavoňová Helena, Nejedlá Aneta, Bajerová Nikola, Koláčková Amálka, Dobešová Adriana, Dohnálková Julie, Farkavcová Julie, Novotná Johana, Sušeň Marek, Bílek Jáchym

Barevná angličtina

  • vedoucí učitelka: Kristýna Čadílková
  • začínáme ve čtvrtek 16.10. (dále každý čtvrtek v sudém týdnu)
  • 12.15 - 13.00 hodin
  • cena 400,- Kč (výukové materiály, pomůcky)
  • přihlášené děti: Čípová Nikola, Bravenec Ondřej, Novotná Johana, Lajgot Daniel, Chumchalová Adélka, Plešková Anička, Bílek Jáchym, Švec Jakub, Šilcová Eliška, Beutlová Nikol